"marzcie...
a rzeczywistość przerośnie Wasze marzenia..."

Na pewno marzycie, by Wasze dziecko płynęło w życiu we właściwym kierunku. Chcecie też, by jak najlepiej przygotowało się do przyszłej samodzielnej podróży. I dlatego robicie wszystko, by przekazać mu to, co najważniejsze. Dzięki Waszym staraniom może się ono rozwijać – w zgodzie z jego potrzebami i możliwościami.

Chcemy Wam w tym towarzyszyć. Z nami Wasze dziecko rozwinie żagle, poczuje pierwsze podmuchy wiatru i rozpocznie swoją podróż w tym kierunku, który Wy jako rodzice uważacie za najlepszy. FREGATA to dobre miejsce dla całej Waszej rodziny.

Przedszkola Niepubliczne

Wasze dziecko za moment wypłynie w pierwszą podróż, która rozpocznie jego wieloletnią edukacyjną przygodę. Wiemy, jak ważne jest właściwe przygotowanie żagli, by móc z radością poddać się wyzwaniom codzienności. Dlatego w naszym przedszkolu w czasie zabawy zwracamy szczególną uwagę na to, by dziecko mogło rozwijać w sobie dobre nawyki. Wierzymy, że najlepiej płynie się, kiedy szanujemy siebie nawzajem, jesteśmy wytrwali, odważni oraz dbamy o to, co jest wokół nas. Wtedy jest nam radośnie, a ze współtowarzyszami podróży łączą nas trwałe więzi.

Codzienność przedszkola
w Oliwie możecie obserwować tutaj.

ul. Cystersów 13
80-330 Gdańsk Oliwa

Codzienność przedszkola
na Ujeścisku możecie obserwować tutaj.

ul. Przemyska 17
80-180 Gdańsk Ujeścisko

Szkoła Podstawowa dla Dziewcząt

Wasza córka rośnie i dojrzewa. A my chcemy jej w tym mądrze towarzyszyć, by z radością, ciekawością i odwagą rozwijała swoje pasje. Dlatego w naszej szkole wspieramy całościowy rozwój dziewcząt i młodych kobiet. Żeglując na pokładzie FREGATY, uczennice mają okazję przeżyć fascynującą przygodę poznawania swojego potencjału i stawania się odważnymi dzięki modelowi edukacyjnemu stworzonemu specjalnie dla nich. Z nami odkrywają potencjał, którego w klasach koedukacyjnych mogłyby nawet nie dostrzec. Nasz unikalny styl uczenia służy tworzeniu sytuacji inspirujących do rozwoju i sprzyja stawianiu czoła najbardziej burzliwym rejsom.

Naszą szkolną codzienność możecie obserwować tutaj.

ul. Cystersów 13
80-330 Gdańsk Oliwa

Szkoła Podstawowa dla Chłopców

Wasz syn rozpoczyna niezwykły rejs. Z FREGATĄ może stać się on pasjonującą przygodą rozwijania zarówno swojego ciała, umysłu, woli, jak i uczuć. Wiemy, jakie są potrzeby chłopców i młodych mężczyzn, dlatego na naszym pokładzie nie brakuje ruchu, wyzwań i kształtowania silnego charakteru. Nasza szkoła daje chłopcom szansę na poznawanie własnego potencjału
i jego wykorzystywanie. Z nami uczą się wyznaczania właściwego kierunku w codziennej nawigacji życia.

Naszą szkolną codzienność możecie obserwować tutaj.

ul. Do Studzienki 38
80-227 Gdańsk Wrzeszcz

Porozmawiajmy.

tel. 58 342 71 65

© Projekt Edukacyjny FREGATA